Kolektory słoneczne

Pruszków Płock Sochaczew Wyszogród Łomianki

Błonie Legionowo Ożarów Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

+ 48 790 633 623

Kolektory słoneczne

Opis

Oferujemy kompleksowy montaż kolektorów słonecznych płaskich i próżniowych rurowych. Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj i ilość kolektorów, które będą potrzebne, aby ogrzać wodę w Państwa domu. Wybór jest zależny od liczby osób mieszkających w danym budynku oraz ilości zużywanej przez rodzinę wody.
Jeżeli zdecydują się Państwo na montaż kolektorów słonecznych, z pewnością obniżą one koszty związane z ogrzewaniem, dzięki czemu inwestycja zwróci się już po kilku latach.

Etapy

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy Państwu wybrać rodzaj i ilość potrzebnych kolektorów. Większość naszych klientów decyduje się na kolektory płaskie, ponieważ są one tańsze niż kolektory próżniowe, te z kolei mają większą moc, dzięki czemu są w stanie ogrzać więcej wody w tym samym czasie. Zanim zdecydują się Państwo na montaż kolektorów słonecznych, warto pamiętać, że oba rodzaje służą jedynie do sezonowego ogrzewania wody, między marcem a październikiem. W pozostałych miesiącach w naszym kraju mamy zdecydowanie za mało słońca.
Montaż kolektorów musi zostać uzupełniony akumulatorem ciepła, z którego będą Państwo czerpać ogrzaną wodę. Zajmiemy się montażem kolektorów od początku do końca, zapraszamy do kontaktu.

Czas realizacji

Czas realizacji montażu kolektorów słonecznych nie jest długi, jednak zależy od kilku czynników. Dokładny termin realizacji ustalamy indywidualnie z klientami.

Wycena

Ceny zestawu są zależne od ilości i rodzaju wybranych przez Państwa kolektorów oraz akumulatora ciepła. Ponadto, do ceny zestawu dolicza się montaż. Jego ceny wahają się ze względu na wiele czynników jak np. złożoność instalacji czy stopień trudności podłączenia do istniejącej instalacji grzewczej.
Zapraszamy do kontaktu, wykonamy dla Państwa niezobowiązującą wycenę.

Przykładowe realizacje

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

Siedziba

Gorzewnica 16 a
05-088 Brochów

EMAIL

hetmanowski@op.pl

Telefon

+48 790 633 623