Usługi remontowo – budowlane

Usługi remontowo – budowlane

Prace elektryczne

Prace elektryczne

Usługi hydrauliczne i gazowe

Usługi hydrauliczne i gazowe

Andrzej Hetmanowski

Andrzej Hetmanowski

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

Od 1994

Nasza historia…

Na Polskim rynku działamy już od 1994 roku. Zapewniamy naszym klientom najlepszej jakości usługi z zakresu budowy, remontów, elektryki i hydrauliki. Już ćwierć wieku, klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem, dzięki czemu możemy stale rozwijać swoje kompetencje i wydłużać listę oferowanych przez nas usług, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa oczekiwania względem naszej firmy.

Nasze cele

Niezmiennie od 25 lat naszym celem jest Państwa zadowolenie. Profesjonalizm, precyzja oraz terminowość to nasze fundamentalne zasady.
Kadra, która tworzy naszą firmę to zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem. Staramy się, aby stale rozwijać ich kompetencje
i otwierać na nowe rozwiązania. Jednak to, co wyróżnia nas na rynku to przede wszystkim doświadczenie. Dzięki niemu potrafimy znaleźć rozwiązanie z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji oraz działać pod presją czasu bez uszczerbku na jakości wykonywanych przez nas usług.

Co Nas Wyróżnia

Profesjonalizm

Nigdy nie podejmujemy się zadania, którego nie możemy wykonać na 100%.
Inwestujemy w fachowców i najlepsze materiały, dzięki czemu możesz być pewien,
że Twój dom jest w dobrych rękach.

Czas realizacji

W zależności od sytuacji reagujemy natychmiastowo lub umawiamy się z Państwem na najbliższy wolny termin. Każde zlecenie jest wyjątkowe, dlatego termin realizacji ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Terminowość

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewny, że wyznaczony przez nas termin realizacji jest ostatecznym. Leży to zarówno w naszym, jak i Państwa interesie, dlatego terminowość to jedna z naszych podstawowych zasad.

 

Opinie Naszych Klientów

Firma Pana Andrzeja zajęła się wykonaniem instalacji wodnej i CO w moim zakładzie. Prace poszły gładko, czysto i wszystko wykonane w terminie. Jestem jak najbardziej zadowolony, dodam, że wszystko świetnie działa już prawie 2 lata. Dobra firma, porządni fachowcy.

Adam P.

firma

Mało dzisiaj takich fachowców, bardzo polecam. Ceny adekwatne do jakości, wszystko wykończone w terminie. Udało nam się otworzyć biuro na czas, a w biznesie to podstawa.

Ania W.

Biuro Rachunkowe

Jesteście wspaniali, usterka niewielka, ale sąsiedzi wściekli, awaria naprawiona w godzinę. Bardzo polecam.

Teresa

Prywatnie

Panowie zajęli się remontem mojego mieszkania (stare budownictwo), wymianą podstawowych instalacji: wodnej i elektrycznej. Jestem zadowolona, wszystko działa, praca wykonana szybko i porządnie. Na ekipę musiałam poczekać ok. 2 tygodnie, to nic w porównaniu z innymi firmami, które sprawdzałam.

Agata P.

Mieszkanie

Napisz do Nas

Bądźmy w Kontakcie

.

Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy , dokonamy wyceny i ustalimy termin realizacji.
W przypadku usterki radzimy kontaktować się telefonicznie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This