Usługi hydrauliczne i budowlane Pruszków

Nasza Firma działa na rynku od ponad 25 lat i w tym czasie znacznie rozbudowaliśmy nasze usługi, stawiając przy tym na nowoczesne rozwiązania oraz kompleksową obsługę Państwa zleceń. Świadczymy usługi hydrauliczne, budowlane oraz związane z instalacjami CO i gazowymi. Ciągle staramy się rozwijać, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie.

Usługi budowlane – od fundamentów po rozbiórki

To właśnie od usług budowlanych zaczęła się historia naszej firmy. Posiadamy lata doświadczenia i dysponujemy bogatym zapleczem maszyn i sprzętów budowlanych. Podczas wykonywania usług budowlanych korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się zarówno roboty ziemne, takie jak kopanie fundamentów. Usługi koparką-ładowarką to także prace związane z niwelacją terenu, co wymaga sporej wiedzy w zakresie wykonywania prac. Podobnie jak rozbiórki. To każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze zachowanie wszelkich norm i przepisów bezpieczeństwa.

Usługi hydrauliczne – przyłącza i modyfikacje

Poza usługami budowlanymi zajmujemy się także pracami takimi jak instalacje sanitarne oraz instalacje wodno-kanalizacyjne. Oferujemy szeroki zakres prac – od nowych instalacji do naprawy i utrzymanie istniejących. Wykonujemy nowe oraz modernizujemy obecne przyłącza za wodno-kanalizacyjne. Wykorzystujemy najnowsze części i urządzenie dostępne na rynku, tak aby zapewnić Państwu maksymalny komfort użytkowania.

Instalacje CO

Instalacje CO to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Obejmują one stworzenie instalacji i doprowadzenie jej do Państwa domów. Nasi specjaliści posiadają wszystkie wymagane certyfikaty, a zapewnienie Państwu komfortu i bezpieczeństwa jest dla nas bardzo ważne. Poza wykonywaniem instalacji CO chętnie także pomożemy dobrać najlepszy piec oraz doradzić jego umiejscowienie. Zajmujemy się także nowoczesnymi systemami takimi jak ogrzewanie podłogowe czy kolektory słoneczne, które znacznie redukują koszty ogrzewania. Poza montażem zajmujemy się również serwisem kotłowni, montażem takich rozwiązań jak pompy ciepła. Instalacje co to nie tylko montaż, ale także konserwacje istniejących rozwiązań.

Instalacje gazowe

Montaż instalacji gazowych wymaga sporej wiedzy z tego zakresu. Nasi specjaliści zajmują się pracami takimi jak instalacja zbiorników LPG oraz wykonują przyłącza gazowe. Wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Poza samym montażem oferujemy także kompleksowe usługi przeglądów istniejących już przyłączy.

Przykładowe realizacje

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This