Usługi hydrauliczne i budowlane Sochaczew

Firma z doświadczoną kadrą i nowoczesnym sprzętem

Witamy na stronie firmy, która już od ponad ćwierć wieku oferuje szeroki zakres usług budowlanych, hydraulicznych i montażowych. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy nie tylko zagwarantować pomoc klientom na każdym etapie budowy domu, ale także dajemy gwarancję najlepszej jakości prac, specjalistyczne doradztwo, terminowe wykonanie zleceń oraz najlepszej jakości materiały, a to wszystko przy odpowiednim stosunku ceny do jakości. Wszystkie te elementy sprawiają, że nasza firma jest najbardziej konkurencyjną w rejonie.

Dom od A do Z

Nasza firma oferuje usługi budowlane, począwszy od robót ziemnych i kształtowania terenu pod budowę, przez podłączenie niezbędnych instalacji po malowanie ścian w gotowym i bezpiecznym domu. Usługi budowlane są naczelnym zadaniem naszej firmy, dysponujemy do tego kadrą najlepszych specjalistów z wieloletnim stażem oraz flotą maszyn budowlanych, dzięki którym prace są wykonane wyjątkowo precyzyjnie i w możliwie najszybszym czasie. Zakres usług budowlanych jest tak szeroki, że każde zadanie omawiamy indywidualnie z klientem, po czym je wyceniamy i uzgadniamy termin realizacji.

Instalacje – projekt, montaż oraz serwis

Instalacje to ogromna część naszej codziennej pracy. Klientom oferujemy wykonanie projektu dostosowanego do ich potrzeb oraz finalne wykonanie instalacji przy użyciu najlepszej jakości materiałów od sprawdzonych producentów. Oferujemy wykonanie instalacji: gazowej, elektrycznej, hydraulicznej, centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjnej. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo klientów, dlatego na każdym etapie tworzenia instalacji dbamy o nawet najmniejsze szczegóły. Ponadto, zajmujemy się także serwisem gotowej już instalacji oraz jej modernizacją. Oprócz strony technicznej gwarantujemy także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności w miejscowym dla Państwa Urzędzie Miejskim.

Ogrzewanie domu

Sporą część naszych zadań obejmują również prace związane z ogrzewaniem domu. Oprócz wspomnianych już instalacji oferujemy także montaż kolektorów słonecznych płaskich oraz rurowych/próżniowych — taka inwestycja zwraca się już po kilku latach i przynosi właścicielowi sporą oszczędność. Innym oszczędnym rozwiązaniem, które oferujemy, jest montaż pompy ciepła. Co ważne, pompa ciepła jest także rozwiązaniem bardzo ekologicznym. Dla pompy ciepła najlepiej sprawdzi się instalacja ogrzewania podłogowego, które także wykonuje nasza firma.

Podczas budowy domu, znacznym ułatwieniem jest powierzenie wielu zadań jednej firmie, która zajmie się nimi kompleksowo. Stąd taki szeroki zakres usług firmy Hydraulik Mazowieckie.

Przykładowe realizacje

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This