Instalacje elektryczne

Pruszków Płock Sochaczew Wyszogród Łomianki

Błonie Legionowo Ożarów Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

+ 48 790 633 623

Instalacje elektryczne

Opis

Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach, domach oraz budynkach użyteczności publicznej. Nasi elektrycy to doświadczeni fachowcy, którzy zadbają, aby wszystko w Twoim domu działało prawidłowo. Oprócz montażu możesz z naszej strony liczyć również na przegląd, pomiary oraz naprawę instalacji.
Zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z instalacją elektryczną:

  • projektem,
  • montażem instalacji,
  • montażem gniazdek i włączników/wyłączników,
  • przeglądami rocznymi, czy pomiarami instalacji,
  • a także wiele więcej z zakresu elektryki w Twoim domu.

Etapy

Każdy montaż jest inny, w zależności od zabudowy, etapu budowy oraz rodzaju planowanej instalacji. Jeżeli planują Państwo prace elektryczne w domu, zachęcamy do kontaktu, nasi elektrycy chętnie pomogą zaplanować wszystkie prace oraz wyjaśnią, na czym będą polegać kolejne etapy montażu.

Czas realizacji

Montaż gotowej do podpięcia instalacji elektrycznej w domu może trwać od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wszystko zależy od ilości zaplanowanych punktów w Państwa domu. Proszę się zastanowić ile i gdzie włączników/gniazdek Państwo potrzebują. W razie potrzeby nasi elektrycy chętnie pomogą podczas planowania rozmieszczenia punktów w domu, zapraszamy do kontaktu. Przed przystąpieniem do prac podamy Państwu planowany termin realizacji.

Wycena

Podobnie, jak w przypadku terminu realizacji, nie ma jednej odpowiedzi, wszystko zależy od ilości materiałów i pracy potrzebnej, aby spełnić Państwa wymagania. Zachęcamy do kontaktu.

Przykładowe realizacje

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

Siedziba

Gorzewnica 16 a
05-088 Brochów

EMAIL

hetmanowski@op.pl

Telefon

+48 790 633 623