Instalacje gazowe

Pruszków Płock Sochaczew Wyszogród Łomianki

Błonie Legionowo Ożarów Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

+ 48 790 633 623

Instalacje gazowe

Opis

Zakładamy instalacje gazu LPG oraz ziemnego w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz przemysłowych. Nasi specjaliści chętnie zajmą się założeniem instalacji oraz wszelkimi potrzebnymi formalnościami, aby podłączenie było możliwe. Gwarantujemy odpowiednie certyfikaty, aby mogli się Państwo czuć bezpiecznie i mieli pewność, że wszystko zostało odpowiednio podłączone.

Instalacja jest zbudowana z:

  • przyłącza poprowadzonego od gazociągu,
  • kurka głównego,
  • dopływu rozdzielczego,
  • szafki gazowej z gazomierzem,
  • pionu,
  • przewodów użytkowych, skierowanych do urządzeń gazowych.

Etapy

Podłączenie instalacji gazowej, zawsze należy zacząć od formalności, czyli od pozyskania pozwolenia na budowę a w przypadku już używanych budynków- opinii zakładu kominiarskiego. Kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego dostawcy gazu. Następnie nasi fachowcy wykonają projekt instalacji gazowej według Państwa potrzeb. Montaż wykonujemy z rur miedziowych oraz stalowych, wyboru dokonujemy po konsultacji z klientem. Instalacja powinna być poprowadzona możliwie najkrótsza i najprostszą drogą.

Czas realizacji

Czas realizacji jest zależny od etapu budowy domu oraz jego wielkości i możliwości podłączenia instalacji. W celu dokładnego obliczenia czasu, potrzebnego do założenia instalacji w Państwa domu, zapraszamy do kontaktu.

Wycena

Podobnie, jak w przypadku czasu realizacji, jest zależny od wielu czynników, między innymi od wielkości planowanej instalacji oraz wykorzystanych materiałów. Dokładną wycenę przeprowadzamy na życzenie klienta i jest ona całkowicie niezobowiązująca.

Przykładowe realizacje

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

Siedziba

Gorzewnica 16 a
05-088 Brochów

EMAIL

hetmanowski@op.pl

Telefon

+48 790 633 623