Instalacje wodno-kanalizacyjne

Pruszków Płock Sochaczew Wyszogród Łomianki

Błonie Legionowo Ożarów Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

+ 48 790 633 623

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Opis

Prawidłowo wykonana instalacja wodna i kanalizacyjna to jeden z najważniejszych punktów podczas budowy domu. Zapewniamy kompleksowy montaż instalacji wodnej i kanalizacyjnej przez doskonałych specjalistów z branży.

Zapewniamy:

  • kompleksowy montaż instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
  • doprowadzenie wody,
  • odprowadzanie ścieków,
  • remont istniejących instalacji
  • tzw. montaż biały – czyli zamontowanie i podpięcie umywalek, wanny, prysznica, toalety itp.
  • montaż baterii łazienkowych i kuchennych.

Etapy

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej zaczynamy już na etapie budowy, podczas stawiania murów. Gwarantuje to najlepsze rozmieszczenie i ukrycie wszystkich elementów.

Oczywiście nasi fachowcy montują również instalacje w już istniejących budynkach, często jednak wiąże się to z kuciem murów, a co za tym idzie, licznymi pracami remontowymi w Państwa domach.

Czas realizacji

Doskonale wykonana instalacja wodno-kanalizacyjna od A do Z często bywa pracochłonna, jednak jest przeprowadzana równocześnie z budową domu. Staramy się, aby podstawowe elementy Państwa domu działały bez zarzutu, dlatego do montażu instalacji podchodzimy ze szczególną starannością i zaangażowaniem.

Wycena

Wycenę instalacji przeprowadzamy z każdym klientem indywidualnie. Jest ona w dużej mierze zależna od wykorzystanych materiałów. Najczęściej klienci decydują się na instalacje wykonane z tworzywa sztucznego, ponieważ jest to najtańszy wariant. Podobnie, jak w przypadku innych instalacji cena jest również zależna od wielkości budynku oraz potrzeb klientów. Zapraszamy na konsultacje, chętnie stworzymy projekt i wycenimy go, Wycena nie zobowiązuje Państwa do podjęcia współpracy, jednak gwarantujemy, że cena będzie konkurencyjna.

Przykładowe realizacje

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

Siedziba

Gorzewnica 16 a
05-088 Brochów

EMAIL

hetmanowski@op.pl

Telefon

+48 790 633 623