Konserwacje

Konserwacje

Opis

Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową konserwację instalacji w Państwa domu. Konserwacje, odpowiednie pomiary, a w razie potrzeby naprawę instalacji elektrycznej, c.o., gazowej instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Zadbana sieć instalacji w domu gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, warto zatem pamiętać, aby minimum raz w roku dokonać przeglądu i konserwacji instalacji. Dbałość o to pozwoli nam w przyszłości uniknąć problematycznych usterek i kosztownych napraw.

Etapy

Nasi pracownicy przyjadą do Państwa i dokonają przeglądu oraz konserwacji instalacji od ręki. Dokonamy odpowiednich pomiarów, wymienimy uszczelki, sprawdzimy stan syfonów i układów, zaworów i pomp (zależnie od rodzaju instalacji). Ponadto możemy również na miejscu dokonać drobnych napraw.

Czas realizacji

Przeglądy i konserwacja instalacji zajmie naszym specjalistom maksymalnie 3 godziny. Sprawa może się skomplikować, jeżeli podczas konserwacji serwisanci zauważą istotne usterki.

Wycena

Wycena jest przeprowadzana indywidualnie z każdym klientem. Wszystkie instalacje naszych klientów znacząco się od siebie różnią, dlatego, aby przeprowadzić wycenę zapraszamy do kontaktu.

Konserwacje

Konserwacje

Zobacz też:

Usługi budowlane
Usługi hydrauliczne
Instalacje elektryczne

Polecamy

Wynajem, serwis i monataż rusztowań.
www.urb-budex.pl

Konserwacje Pruszków

Konserwacje Płock

Konserwacje Sochaczew

Konserwacje Błonie

Konserwacje Wyszogród

Konserwacje Legionowo

Konserwacje Ożarów Mazowiecki

Konserwacje Łomianki

Konserwacje Nowy Dwór Mazowiecki

Przykładowe realizacje

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

Siedziba

Gorzewnica 16 a
05-088 Brochów

EMAIL

hetmanowski@op.pl

Telefon

+48 790 633 623
Szybki kontakt!
+
Wyślij!