Pompy ciepła

Pompy ciepła

Opis

Zajmujemy się profesjonalnym montażem pomp ciepła. Zauważyliśmy, że w ciągu ostatnich lat zainteresowanie tą formą ogrzewania wzrosło kilkukrotnie. Nic dziwnego, pompa ciepła to inwestycja, która znacznie ogranicza koszty ogrzewania, co za tym idzie, zwraca się już po 5-7 latach. Jest ona również bardzo ekologiczna, dlatego łatwo uzyskać nisko oprocentowany kredyt, a nawet dofinansowanie zakupu pompy. Warto pamiętać, że pompy ciepła są przystosowane do budynków energooszczędnych, ponieważ są niskotemperaturowym źródłem ciepła. Aby w pełni wykorzystać potencjał pompy, należy dostosować do niej odpowiednią instalację ogrzewania, najlepsza będzie podłogowa lub ścienna.

Etapy

Montaż pompy podobnie, jak w innych przypadkach zaczynamy od wywiadu z klientem. Po przeprowadzonej analizie potrzeb oraz wycenie przechodzimy do realizacji inwestycji.
Jeżeli chcesz wiedzieć, czy w Twoim domu istnieje możliwość oraz zasadność instalacji pompy, zadzwoń do nas, odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Czas realizacji

W przypadku pompy ciepła termin realizacji jest zawsze inny. Zależy to od wielu czynników, takich jak rodzaj budowy, czasu trwania prac budowlanych itp. Termin realizacji jest ustalany indywidualnie z klientem.

Wycena

Wycenę przeprowadzimy indywidualnie dla klienta, po wizycie na miejscu budowy, analizie potrzebnych dokumentów oraz ustaleniu kosztów materiałów potrzebnych do wykonania instalacji.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonania.

Pompy ciepła

Pompy ciepła

Inne usługi

Serwis kotłowni
Instalacje CO
Ogrzewanie podłogowe

Polecamy

Wynajem, serwis i monataż rusztowań.
www.urb-budex.pl

Pompy ciepła Pruszków

Pompy ciepła Płock

Pompy ciepła Sochaczew

Pompy ciepła Błonie

Pompy ciepła Wyszogród

Pompy ciepła Legionowo

Pompy ciepła Ożarów Mazowiecki

Pompy ciepła Łomianki

Pompy ciepła Nowy Dwór Mazowiecki

+ 48 790 633 623
+ 48 790 633 623

Siedziba

Gorzewnica 16 a
05-088 Brochów

EMAIL

hetmanowski@op.pl

Telefon

+48 790 633 623
Szybki kontakt!
+
Wyślij!