Serwis kotłów CO

Serwis kotłów CO

Pomimo licznych akcji promujących ekologiczne systemy grzewcze, Polacy wciąż najchętniej wybierają ogrzewanie węglowe, gazowe czy olejowe. W większości polskich domów i mieszkań można spotkać kotły na ekogroszek lub pellet z podajnikami czy też dwufunkcyjne piece grzewcze na gaz i olej, które niestety, ulegają różnym uszkodzeniom i awariom wraz z instalacjami. Niektóre z nich są szczególnie niebezpieczne – na szczęście, można im zapobiec, dbając o regularne przeglądy i serwis kotłów CO.

Profesjonalny serwis kotłów CO

Jesteśmy profesjonalistami świadczącymi rozmaite usługi hydrauliczne na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy klientom nie tylko instalacje i naprawy hydrauliki, ale też fachowy serwis kotłów CO na gaz, olej, pellet, ekogroszek, drewno i inne opały stałe. Dokonujemy również rekomendowanych minimum raz do roku przeglądów pieców centralnego ogrzewania.

Posiadamy uprawnienia i certyfikaty umożliwiające nam pracę z wieloma typami pieców i instalacji, również o charakterze eksperymentalnym. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu przez lata pracy z klientami, znamy kotły CO jak własną kieszeń. W błyskawiczny sposób identyfikujemy najróżniejsze usterki pieców czy instalacji i równie szybko, a co najważniejsze – skutecznie je usuwamy. Jesteśmy cieszącą się pozytywnymi opiniami klientów firmą, której warto zaufać.

Zakres napraw

Jako fachowi serwisanci kotłów CO, nie ograniczamy oferty do napraw pieców konkretnego rodzaju. Dokonujemy przeglądów i serwisów różnych typów kotłów i instalacji. Kotły na ekogroszek i pellet, piece gazowe, kotły CO połączone z kolektorami czy kominkami z płaszczem wodnym, grzejniki olejowe i konwektorowe – my serwisujemy je wszystkie!

Zakres przeprowadzanych przez nas napraw jest bardzo szeroki. Nasi pracownicy mają doświadczenie w sprawdzaniu szczelności instalacji, kontroli obecności CO, regulacji palników, czyszczeniu i wymianie kotłów, filtrów oraz palników, jak również naprawach i wymianach specyficznych podzespołów. Oferujemy również serwis zabezpieczeń kotłowych i wiele innych prac naprawczych w obrębie instalacji centralnego ogrzewania.

Zapraszamy do kontaktu osoby z województwa mazowieckiego i miejscowości takich jak Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Sochaczew, Łomianki, Wyszogród, Płock, Legionowo i Pruszków oraz najbliższych okolic. Zapewniamy błyskawiczny dojazd, fachowy przegląd CO i profesjonalny serwis w atrakcyjnej cenie.

Serwis kotłów CO

Inne usługi

Instalacje CO
Pompy ciepła
Ogrzewanie podłogowe

Polecamy

Skład węgla oferujący ekogroszek workowany najwyższej jakości.
www.wegiel24.info

Wynajem, serwis i monataż rusztowań.
www.urb-budex.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This