Serwis kotłów na ekogroszek

Profesjonalny serwis kotłów na ekogroszek

Bardzo często decydując się na zakup urządzeń, zapominamy o tym, jak bardzo ważne dla jego funkcjonowania jest systematyczne serwisowanie. Dlatego chcemy nasze doświadczenie w dziedzinie budownictwa i hydrauliki oraz udostępnić Państwu kompleksowe usługi – od doradztwa przy zakupie, montażu, aż do serwisowania.

Kompleksowy serwis kotłów

Regularne serwisowanie kotłowni ma jej zapewnić nie tylko wydłużoną żywotność, ale także należy go dokonywać z uwagi na względy bezpieczeństwa. Poza tym, że wykonujemy serwis kotłów na ekogroszek, zajmujemy się także bieżącą naprawą usterek. Zdajemy sobie sprawę, że zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym naprawy wymagają szybkiej i fachowej reakcji.

Serwis kotłowni – jak często?

Jeśli nie występują żadne usterki, zaleca się dokonywanie przeglądu raz w roku. Systematyczne sprawdzanie prawidłowego funkcjonowania systemów grzejących pozwala nie tylko na wykrycie ewentualnych usterek na wczesnym etapie, ale jest także zalecane ze względów bezpieczeństwo. Warto wybierać ekogroszek workowany znanych i sprawdzonych firm, wybierając te wysokiej jakości, nie tylko możemy uchronić nasze piece, ale także zyskać więcej ciepła. Dobry ekogroszek to taki, gdzie niska spiekalność nie wytwarza jednocześnie dużo popiołu. Niestety często im wyższa kaloryczność węgla, tym większy popiół, który jest szkodliwy dla naszego urządzenia.

ekogroszek workowany
W swojej ofercie mamy także sprzedaż, montaż oraz serwis innych urządzeń, mających zapewnić ciepło w Państwa domach. Kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym to nowoczesne urządzenia, których pojemność zbiornika może pomieścić opał do ogrzewania przez kilka dni. Oczywiście ten czas jest zależny od temperatury na zewnątrz i metrażu do ogrzania. Jest to jedno z wygodniejszych rozwiązań. Z kolei kotły retortowe z podajnikiem tłokowym działają dwu systemowo. Dzięki temu zapewniają małą emisję spalin, przy jednoczesnej dużej produkcji ciepła.

Bez względu na to, jakie systemy grzewcze Państwo posiadacie, zachęcamy do kontaktu i umówienia się na przegląd serwisowy. Sam przegląd trwa kilka godzin i jeśli nie występują żadne awarie, wystarczy dokonywać go raz w roku. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy także przy wyborze nowej instalacji.

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w pracy dla Państwa. W swojej ofercie mamy także pogotowie hydrauliczne, które działa 24/h na dobę, ponieważ Państwa wygodę i komfort stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Profesjonalny serwis kotłów na ekogroszek

Inne usługi

Instalacje CO
Pompy ciepła
Ogrzewanie podłogowe

Polecamy

Skład węgla oferujący ekogroszek workowany najwyższej jakości.
www.wegiel24.info

Wynajem, serwis i monataż rusztowań.
www.urb-budex.pl

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This